Antidotum Sp z o.o. jest firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną, rzetelną i kreatywną obsługę księgowo – podatkową oraz kadrowo – płacową małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy nowoczesną i przyjazną firmą dla przedsiębiorców. W każdej chwili służymy pomocą oraz zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji. Zapewniamy fachową i miłą obsługę, pełne zaangażowanie w powierzane nam obowiązki oraz dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań każdego z klientów.

Nasze atuty to wykształcenie kierunkowe zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz wieloletnie doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu księgowości. Dzięki ciągłemu doskonaleniu wiedzy i uczestniczeniu w kursach i szkoleniach gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę Państwa firmy.

Mając na uwadze cenny czas naszych kontrahentów, w ramach usługi oferujemy możliwość odbioru dokumentów we wskazanym miejscu i czasie oraz odciążenie klientów od wszystkich spraw związanych z wizytami i kontaktem z Urzędem Skarbowym i ZUS.

Nasze biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. co gwarantuje Państwu finansowe bezpieczeństwo.

Jeśli oczekujecie Państwo solidnej i terminowej obsługi oraz bezstresowej współpracy zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego.